اوکک سوووو 

اگه گفتید چ روزیههه امروززززززز^_^(ناموسا از رو عنوان بفهمید دیه@_@)

من صد روز کامل ک نه ولی هشتاد روز تقریبی اینجاا بوودممم چون یه 20 روز اول گشاد بیدم نیومدم کلا @_@

هووو هووو تبریک ب من تبریک ب تو تبریک ب شما تبریک ب همههه^_^

برید حالشو ببرید صد روز از وجود پر گهر من استفاده کردید حالا برا بعضیا چه بیشتر چ کمتر خخخ^_^

امم نمد چالش کی بود قبلا ولی فک کنم اسمش دوس دارم بود خوب من الان میخام بگم @_@موشکلیه@_@

اوماسویون دوست دارم^_^      اوما بزرگ سارینا دوست دارم^_^             اوما بزرگ شهلا دوست دارم^_^   

اوما بزرگ اعظمم دوست دارم^_^       خاله رژی دوست دارم^_^                     ونوسی دوست دارم^_^   

شوکولویی دوست دارم^_^      سافتلن اکلیلییی دوست دارم^_^                  خاله مائده دوست دارم^_^   

عمع سبا دوست دارم^_^                عمع پریناز دوست دارم^_^                  عمع لی لی دوست دارم^_^

خاله نگار دوست دارم^_^         عمع یوکا دوست دارم^_^                            مهیییییی دوست دارم^_^ 

نرییییی دوست دارم^_^              پرپرییی دوست دارم^_^                      اونیی سوفییی دوست دارم^_^   

هپییی دوست دارم^_^              پریسا دوست دارم^_^                       میبل جیگر دراردوست دارم^_^ 

موچییی دوست دارم^_^            مینیی میناا دوست دارم^_^                         هیتوکا دوست دارم^_^

مبینا دوست دارم^_^             میونگ دوست دارم^_^                            خاله پریااا دوست دارم^_^

خاله چاکلت موچی دوست دارم^_^

خوب تامامممم پوووففف @_@دست درد گرفتم @_@

و اینکهه خوب خیلی خوبید همتون ^_^ خودتون میدونید دیگه چقد دوستون دارم لازم به گفتن  نی خخخ^_^

بویسسسسسسسسسسسسس ^_^

اند^_^

هارتتتتتتتتتتتتت^_^

و در اخر اخررررر ^_^

جرر اخهه این بچهه سالمههه قیافشوو نیگاا  خخخ^__^ زشت کویوت من ووییییی با اون لباو چشاووو دماغووو همه چیشششششششش #^#

سوووو ای لابب یوووووو ^_^بوراهههه^_^

و اینکهه شتتت امروز کارنامه هارو میدن@______________@ ولی مامانم فردا میگیره@_@ من میخام زنده بمونم@_@

ادامه مطلب

صد روززززز گیلی گیلی گیلی گیلیییی^_^

پنگوئن و مایکل جکسون :/

خودتون^_^+یه سری جدید و اپدیت@_@(اگرم من ننوشتمتون بگید خودتون چیا زیاد میزارید تا منم بودونم^_^)

,دارم^ ,دوست ,^  ,^ ,@ ,    ,دوست دارم^ ,^    ,دارم^ ^  ,^  

مشخصات

تبلیغات

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

کاغذ دیواری سفارشی Feminist سان اندرس معرفی اصناف وبلاگ شخصی غلام حسین حیدری خواتی دیجیتال فروشگاه محصولات زناشویی ♂♀ آنچه گذشت وبلاگ شخصی محمد جلال آبادی مرکز اجاره شبانه اسکان قشم